photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені ............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені
 

Фотохолст і види стилізації

   Фотохолст - це спеціальне полотно, на яке наносять зображення. Матеріали полотен бувають синтетичними, натуральними, змішаними. Синтетичні тканини не деформуються при великій вологості. Вони добре підходять для реклами або зображень у високому дозволі. Гладкі, тонкі полотна ефектніше передають чисті кольори фотографій, яскраві відтінки.
 
 
   Репродукції картин і портрети «під старовину» природніше виглядають на щільному полотні. Так вони здаються об'ємними, справжніми, адже художники пишуть на льоні або бавовні з грубою текстурою. Ціна на полотно з фото складається з суми його характеристик. Перенесення зображень на тканий матеріал - завдання професіоналів. Успіх пов'язаний з якістю фотографії, полотна, чорнила і принтера.
 
 

 

Фотополотно на підрамниках

 
   Підрамник додає об'єм, збільшує значимість картини в просторі інтер'єру. Майстер акуратно закріплює полотно вручну, це гарантує натяг матеріалу, гладку поверхню. Зазвичай фотополотно на підрамнику використовують без багета. Бічна сторона може залишатися світлою, темної або бути продовженням малюнка. Спеціальні кріплення дозволяють відразу повісити панно на стіну.
 
 
   Зображення на полотні легше картин на металі або дереві. Ви легко розмістите їх в офісі або квартирі, не доведеться монтувати складні кріплення для важких об'єктів. Наші клієнти залишають відгуки про фотополотно, які вони замовляли для своєї квартири або в подарунок. Прочитайте і переконайтеся, що ви отримаєте результат найвищої якості.
 
 

Як вибрати розмір фотополотна

 
   Параметри готового твору залежать від інтер'єру. Зображення не повинно виглядати занадто маленьким, великим, вузьким, широким. Вибирайте розмір, який виглядає органічно. У кожного формату своя зона застосування в інтер'єрі. Є стандартні розміри фотополотна. Це квадрати і прямокутники з різним співвідношенням сторін. Створення полотен нестандартної величини, вимагає більше часу, їх вартість буде вища.
 
 
   Щоб вибрати відповідний формат полотна, заміряйте ілюстрацію, яка вам подобається і визначте співвідношення сторін. Тоді при перенесенні на текстиль важлива частина малюнка не буде обрізана. Прикладайте до стіни прямокутники з паперу різного розміру, але з незмінним співвідношенням довжини до ширини. Це допоможе знайти величину, яка впишеться ідеально, і вибрати відповідне фотополтно на замовлення.
 
 

Які бувають полотна

 
   Тканини розрізняються за якістю і характеристиками поверхні. Натуральні виробляють з льону та бавовни. Льон передає фактуру справжніх картин. Бавовна більш гладкий, тонкий. Натуральну основу покривають шаром грунтовки. За щільністю можна зрозуміти, чи буде натягнутий на підрамник матеріал деформуватися від змін температури або вологості. Чим щільніше, тим він надійніший.
 
 
   Перед тим як замовити фотоплотно, перевірте, що матеріал і фарби безпечні. При замовленні в онлайн-студії «ФОТОрадость» ви отримаєте бездоганну якість пігментного чорнила і фотооснови. Дешеві аналоги містять ворсинки і вузлики, які псують зображення. Гарне полотно коштує дорожче, але воно:
 
     • екологічно безпечне;
 
     • не деформується на підрамнику;
 
     • довговічне, не боїться умов звичайної квартири або офісу;
 
     • має рівну поверхню, виглядає привабливо;
 
     • поєднується з лаками для живопису.
 
 
   Оформити замовлення можна у нас на сайті, при цьому перебуваючи в своєму рідному Києві, Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кропивницького, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях, ми доставимо замовлення по всій території України.
 
 
   Замовте оригінальну прикраса інтер'єру або подарунок для тих, у кого все є. Будь-який шедевр світового мистецтва може виявитися у вашому домі. І для нього не потрібна дорога охоронна сигналізація.
 

 

Перейти до оформлення
Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2021