photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Які ефекти можна застосувати до фото на полотні?

      Картина є універсальним подарунком для будь-якого свята. У сучасному світі популярність набирає особлива техніка перенесення фотографії на полотно за допомогою друку. Такий подарунок ще більше сподобається винуватцеві торжества, так як в якості ескізу можна вибрати, наприклад, зображення людини або всієї родини. Наша компанія надає такі послуги, а ціну фото на полотні ви можете дізнатися за телефоном, вказаним на головній сторінці або в спеціальній вкладці на нашому сайті. Ця техніка розвивається з кожним днем ​​і багатьом людям вже недостатньо простого перенесення фотографії на полотно. У зв'язку з цим тепер картину можна стилізувати різними способами для того щоб привнести різноманітність.

 

Види стилізації, використовуваної в друку на полотні

 

 

Їх існує велика кількість, проте варто відзначити найбільш затребувані серед покупців і універсальні для різних зображень:

  • Поп-арт. Він з'явився в середині минулого століття і став дуже популярним в сучасному світі. Даний стиль більше підходить для зображення портрета людини. Для створення картин використовуються різні поєднання яскравих кольорів. Варто відзначити і те, що поп-арт вдало впишеться в будь-який інтер'єр.
  • Текстура. Гарну картину можна зробити навіть з розмитою фотографії. Суть полягає в тому, що на картинку накладається декілька шарів різних текстур, за рахунок чого збільшується різкість.
  • Типографія. Досить популярний і цікавий стиль, який передбачає створення картини з написів різними шрифтами. Він також підійде для оформлення портретів.
  • Вінтаж. Для цього стилю характерні наявність потертостей на фото, а також різних написів, стилізованих під старовину. Крім цього, часто для картин використовують фільтри, які роблять зображення більш теплими.
  • Живопис. Найбільш універсальний ефект, який підійде практично будь-якої фотографії. Завдяки сучасним технологіям фахівці можуть створити з фото картину, як ніби намальовану олійними фарбами.

    Фотографії на полотні виходять красивими і яскравими завдяки використанню високоякісних пігментних чорнил, які стійкі до зовнішніх подразників і довговічні. Тому отриманий результат буде радувати вас і ваших близьких довгі роки.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024