photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Як зробити оригінальний подарунок для близької людини?

Дорогим людям хочеться дарувати найкращі подарунки. Але не завжди виходить знайти в звичайному магазині те, що порадує близької людини. Тим більше, дуже часто на прилавках лежать однотипні предмети, які дарують сотням інших людей.

Чим порадувати?

Самий чудовий подарунок - той, що зроблений з душею і призначається тільки одній людині - винуватцю торжества. Це може бути браслет з гравіюванням, іменний сертифікат, путівка на курорт або політ на параплані. Але, мабуть, одним з найбільш душевних, добрих, щирих і унікальних подарунків є зображення на полотні . Це не просто велика фотографія в рамці, а справжній витвір мистецтва, на якому красується винуватець торжества або вся його сім'я.

 

Кого зобразити на полотні?

 

 

На день народження дитини, молодої людини або дівчини можна замовити індивідуальний портрет з оригінальним фоном або цікавими атрибутами. Малюк може тримати на руках кошеня чи стояти поруч з коханим мультиплікаційним персонажем. Юнака можна нарядити в костюм супергероя, а дівчину зобразити на чудовому ромашковому поле або в пишній сукні, як у імператриці. Такий портрет прикрасить кімнату іменинника і буде піднімати настрій в хвилини смутку. Якщо свято у дорослого або літньої людини, можна замовити картину з зображенням всієї родини. На одному полотні будуть перебувати діти, внуки і правнуки.

До речі, фотографія на полотні може стати відмінним подарунком на весілля або річницю. Чому б не зберегти моменти щастя на кілька десятиліть і не поділитися ними з потомством? Замовити портрет можна і в честь підвищення по службі. Це буде символ гордості за рідну людину, який добився великих успіхів в кар'єрі. Поява дитини в сім'ї - ще один привід замовити картину. Молоду маму можна уявити в образі ангела або вічно молодий і прекрасної дівчини з немовлям на руках.

Яскравий полотно з фото буде прикрашати житло винуватця торжества і довгі роки нагадувати про те прекрасний день, коли найдорожчі люди зібралися разом .

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024