photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Чому друк фото на полотні так популярна?

Друк фото на полотні - це перенесення фотографії за допомогою спеціального чорнила і професійного обладнання на полотно. Цей спосіб спочатку застосовували для тиражування відомих творів мистецтва. Придбання справжньою живописної картини можуть дозволити собі далеко не всі, а виконана таким чином репродукція доступна кожному бажаючому. Згодом техніка друку фотографій на полотні удосконалювалася, а областей її використання ставало більше. У підсумку ця послуга виявилася досить затребуваною.

 

Секрет популярності

 

 

При перенесенні фотографії на полотно виходять вироби, що перевершують за якістю вихідне зображення. Полотно перетворює фотографію, вона стає більш значущою в художньому відношенні, об'ємної, перетворюється практично на витвір мистецтва. З неї можна зробити хорошу імітацію живописного полотна. Для цього роздруковане зображення покривають лаком, натягують на підрамник і оформляють в багетну раму. Такі вироби ефектні, довговічні, мають порівняно невисоку вартість.

Сфери використання

Популярність цієї послуги обумовлена ​​широтою її застосування. Дизайнери активно використовують друк на полотні при оформленні приміщень. Це може бути картина в рамі, панно, стилізовані портрети. При цьому може бути використана як одинична фотографія, так і колаж. Існує багато прийомів створення унікальних інтер'єрів за допомогою друку на полотні. Наприклад велике зображення розрізається на декілька нерівних частин, кожна роздруковується, а потім з них складається ціле на стіні. Нерівні частини дозволяють створити оригінальне панно.

 

Фотографія, перенесена на полотно, може стати чудовим подарунком, нагадуючи про який-небудь приємну подію або про дорогу людину.

 

 

Бажаючі мати копію полюбилася картини тепер легко можуть отримати її. Для цього слід зробити фотографію і замовити її друк на полотні.

Ми можемо зберегти улюблене зображення в новій якості на довгі роки, прикрасити їм будь-яке приміщення. Звертайтеся.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024