photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

корекція фотографій за кольорами

   Корекція фотографій - послуга безкоштовна, відбувається корекція по щільності (світліше-темніше) і за кольорами кожного відбитка.

При оформленні замовлення пропонується два види обробки:

  "з кольорокорекцією" - кожен знімок буде коригуватися в процесі друку на мінілабі. 

    При друку Ваших знімків оператор здійснює корекцію колірної гами фотографій.

    При корекції враховуються певні базові параметри:

                 :-) На фотографіях з природою враховується в першу чергу правильна передача кольору трави, квітів, неба, води, снігу в залежності від того, що є головною частиною пейзажу (найбільше заповнює знімок).   

              :-) На фотографіях де головною деталлю є людина або група людей, враховується в першу чергу правильна передача кольору шкіри людини (просимо Вас враховувати, що при такій колірній корекції інші кольори і відтінки присутні на знімку, теж будуть міняти свої властивості і часом не в кращу сторону, так як все взаємопов'язане).

    Для фотографій оброблених в графічних редакторах (професійна зйомка, весільна або студійна, оброблена фотографом) корекція не використовується, так як ці фотографії попередньо вже були оброблені в графічних редакторах.

     

  "без корекції" - до фотографій не застосовуватимуть жодних коригувань на друкарській машині. У тому випадку, якщо повністю влаштовує якість знімків і ви впевнені, що вони не вимагають корекції або ви самі здатні коригувати фотографії.

ВАЖЛИВО: У будь-якому випадку слід пам’ятати, що колір зображення на екрані камери, на моніторі домашнього комп’ютера чи вашого гаджета, та на екрані друкарського обладнання може відрізнятися. 

СОВЕТ: Якщо у Вас велика кількість фотографій і дуже важливе перенесення кольорів як Ви бачите у себе на екрані і Ви жодного разу не зверталися в нашу фотолабораторію, то зробіть пробне замовлення на фотографій 50, щоб переконатися у правильній передачі кольору.

ФОТОрадость © 2012-2024