photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
НА ЧАС КАРАНТИНУ ДІЄ САМОВИВІЗ І ДОСТАВКИ ПЕРЕВІЗНИКА "НОВА ПОШТА" ________________________ НА ЧАС КАРАНТИНУ ДІЄ САМОВИВІЗ І ДОСТАВКИ ПЕРЕВІЗНИКА "НОВА ПОШТА" _______________________
 

Вписати у формат

   За допомогою цієї функції ви можете перевірити відповідність зображення до бажаного формату. На фотографіях з'явиться рамка розміром того формату, що ви обрали. Якщо у ваших фотографій співвідношення сторін збігається з обраним форматом для друку, то рамка буде по краю зображення. У разі якщо співвідношення сторін зображення не збігається з вибраним форматом, то рамка покаже область яка буде надрукована, а частина зображення яка виходить за рамку буде обрізана. В такому випадку ви можете переглянути всі фотографії на обрізку важливих елементів та при оформленні замовлення вибрати варіанти обрізки:
 
   "Повний формат" - обраний формат паперу буде повністю задрукован вашим зображенням. Частина зображення буде обрізано, але скадроване оператором друку так, щоб не обрізалися важливі елементи зображення.
 
   "Повний кадр" - зображення буде повністю нанесено на обраний формат паперу, але при цьому з двох сторін на відбитку будуть білі смуги. Зображення зменшується до обраного формату паперу та зберігаючи пропорції сторін наносяться на папір.
ФОТОрадость © 2012-2020