photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Як правильно підготуватися до фото на документи

Збираючись вирушити робити фото на документи , важливо знати, як правильно виглядати. До знімків є свої вимоги.

 

Одяг

 

 

Раніше в білому кольорі не рекомендували фотографуватися. Зараз це дозволяється. Фотографуватися на документи з краваткою можна, але не у всіх випадках. Якщо фото необхідно для паспорта або візи, краватка буде виглядати обрізане в районі вузла, що не дуже привабливо. А ось для службового посвідчення, анкети для закордонного паспорта фотографуватися в краватці можна і навіть потрібно, так як він підкреслить респектабельність власника документа.

Зачіска

Чи не повинна закривати обличчя. Чи не бажана пишна, об'ємна укладка, так як розміри фотографії не настільки великі. Для фото на паспорт важливо, щоб обличчя було продемонстровано крупним планом.

Окуляри

Якщо людині через проблеми із зором необхідно постійно носити окуляри, то і фотографуватися слід також в них. В інших ситуаціях необхідно фотографуватися без очок.

Прикраси

Для фотографій на документи прикраси, що підкреслюють індивідуальність, краще не надягати. Вони будуть просто марні, так як фотографія на документи призначена для того, щоб можна було ідентифікувати особу.

Кілька порад від фотографа

Наявність гарного настрою - обов'язково, адже хочеться, щоб фото, нехай і на документи, було успішним.

Одяг краще підібрати контрастних тонів. Бажано, щоб плечі були закриті одягом або зачіскою. Макіяж слід вибрати нейтральний, волосся елегантно укласти.

Не варто користуватися тональної основою для вирівнювання кольору. Фотограф самостійно попрацює з кольором в комплексі, і отримає найбільш привабливий варіант.

Особа має бути відкритим. Якщо без прикрас ніяк неможливо обійтися, то їх кількість повинна бути мінімальною.

Професійний фотограф при необхідності зможе зробити ретуш, якщо є тимчасові недоліки на шкірі, проведе легку корекцію зачіски або вирівняє плечі. Друк фото Київ можна замовити у нас, а також звернутися за іншими фотопослугами.

 

В середньому, на те, щоб зробити фото на документи, знадобиться 5 - 10 хв. Не варто поспішати і просити фотографа зробити фотографії спішно. Швидко і добре навряд чи вийде, а на необхідних фотографіях зображення може вийти не таке, як хотілося.

 

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024