photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Фотодрук-онлайн - швидкий та зручний спосіб отримання фотографій

Так як цифрові технології невпинно і постійно розвиваються, то з'являються все нові можливості.

Колись, щоб надрукувати необхідну фотографію, потрібно було зняту плівку нести в спеціалізоване фотоательє. Його доводилося відвідувати мінімум 2 рази. Спочатку плівку віддавали на проявлення, а потім необхідно було вибирати найбільш красиві кадри для друку. Все відбувалося практично наосліп.

Перегляд плівки на світлі і вибір вдалих кадрів не гарантував того, що роздруковані знімки будуть якісними. Другий раз фотоательє відвідували для того, щоб забрати роздруковані фотографії. Все це займало багато часу і не завжди приносило задоволення.

Зараз все набагато простіше. Можна взагалі нікуди не виходити, так існує фотодрук онлайн . Що це означає? Замовити друк фотографій можна через інтернет, що дуже зручно, доступно і економно. Ніяких турбот і зайвих рухів тіла.

 

Особливості такої послуги

 

 

Фотодрук робиться на глянцевому і матовому папері. Остання має дрібнозернисту структуру. Якщо фотографію на такому папері помістити в рамочку, вона не прилипне до скла через перепад температури. На ній також не залишаються відбитки пальців і не видно відблиски.

 

 

Фотографія може бути надрукована як з полями, так і без них. У першому випадку зображення буде розміщено на аркуші і оригінальні пропорції знімка збережуться. У другому варіанті зображення закриє собою весь лист потрібного формату. Те, що вийде за поле друку, не потрапить в надруковану фотографію.

 

 

Будь-яка цифрова фотографія має інформацію про дату і час зйомки. При замовленні фотодруку дата також може бути вказана. Вона з'явиться на надрукованому знімку в правому нижньому кутку.

При друку фахівці проведуть автоматичне коректування фотографії по квітам і яскравості. Можливо така послуга не потрібна. Про це варто вказати в коментарях до замовлення.

Незважаючи на те, що зараз цифрові технології займають лідируючі позиції, і багато людей вважають за краще переглядати фотографії в цифровому вигляді, фотодрук як і раніше залишається популярною. Люди цінують саме надруковані знімки і намагаються ними прикрашати свій інтер'єр.

Важливо лише пам'ятати: для отримання якісної фотографії потрібно правильно підібрати параметри, які безпосередньо впливають на якість фотодруку.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024