photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Які сувеніри з фото найбільш популярні

Фотосувеніри набувають все більшої популярності і можна зрозуміти чому. Це не просто подарунки, це прояв індивідуальності, оригінальності. Презент можна прикрасити будь-яким фотознімком або картинкою. Написи також використовуються. Функціональність предмета залишається на колишньому рівні, проте для одержувача подарунка презент стає унікальним і цінним.

Що найбільше дарують

Фотопазли користуються особливим попитом. Картинки зі шматочків із задоволенням збирають і діти, і дорослі. Для виробництва такої мозаїки використовують високоміцний картон. Зверху присутній ламінація, що дозволяє зберегти яскравість елементів на довгі роки. Клієнт може вибрати кілька розмірів шматочків, з яких складається пазл, а також кількість складових.

Фотодрук недорого на певних і звичайних гуртках також популярна. Оформлення може бути будь-яким: тематичним, святковим. Досить затребувані романтичні дизайни, прикрашені квітами, сердечками. Для дітей часто замовляють гуртки з зображенням улюблених героїв. Не обов'язково замовляти фотодрук на звичайного білого гуртку. Можна вибрати кольоровий варіант. Особливо оригінальними вважаються термокружки-хамелеони, на яких малюнок проявляється після нагрівання.

Фотобрелокі. Це простий спосіб завжди носити фотографію коханої людини з собою і милуватися його зображенням. Фотографія буде захищена від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Футболки з фото - особливий популярний подарунок, що дозволяє здивувати того, кому він буде презентовано. Їх дарують з приводу і нагоди. Навіть для фотосесій люди замовляють такі оригінальні і стильні речі.

Існує безліч інших видів сувенірною продукцією з фотографіями. При бажанні завжди можна близькій людині або собі придбати щось нестандартне.

Шанувальником фотосувенірів стати досить легко: варто один раз замовити і потім захочеться неодноразово вибирати дизайни, слова і дарувати. Фотосувенир - річ унікальна, існуюча в одному екземплярі, яку неможливо купити в звичайному магазині. Навряд чи там знайдеться футболка або гуртка з вашим зображенням.

Сувеніри з фото - ті подарунки, які можна придбати за доступною ціною. Вони подарують безліч позитивних емоцій, приємних вражень, захоплення і інтерес. Людина, яка приймає подарунок, гідно оцінить його незвичайність.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024