photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Особливості самостійного фотодрука

Кожній людині хочеться, щоб цифрові фотографії, якими можна милуватися на комп'ютері або іншому гаджеті, при фотодруку виглядали настільки ж яскраво, красиво і чітко. Хтось подібні роботи виконує в домашніх умовах. Однак це не зовсім раціонально з багатьох причин.

Фотодрук краще віддати фахівцям, які роботу виконають в строк і відповідно до побажань клієнта. Завдяки спеціальному обладнанню фотографії виходять якісними.

 

На що варто звернути увагу

 

 

Якщо раптом вирішили зайнятися фотодруком самостійно, то варто знати, що зображення на моніторі і на папері може виглядати по-різному. І це цілком зрозуміло. У будь-якого друкованого пристрою є свої індивідуальні настройки передачі кольору. Якщо колір на виході виявився не таким як очікувався, значить є невідповідність в колірному профілі монітора і принтера. Їх потрібно регулювати.

Колірна калібрування монітора проводиться при денному світлі. Налаштування кольору здійснюється за допомогою різних спеціальних програм. В інтернеті їх багато. Налаштування кольору також можна підкоригувати і на самому принтері, використовуючи програми йдуть в комплекті з МФУ або принтером.

Друкуючи зображення самостійно, потрібно пам'ятати про відповідність оригінальних розмірів в цифрі з розмірами фотографічного відбитка. Недотримання цього правила призведе до того, що на віддрукованих фото можуть з'явитися спотворення.

Крім того, на якість фотографічного впливає здатність друкованого пристрою видавати певну кількість точок на одиницю площі знімка. Тут важливо, щоб кількість пікселів, яке може забезпечити принтер, зрівнялося з цим же параметром на цифровому знімку. Якщо цей параметр не буде врахований, то зробити знімок з високою деталізацією на звичайному друкованому пристрої не вийде.

Фотопапір також важлива для якісної фотографії. Однак тут більше варто орієнтуватися на особисті переваги. І матовий, і глянсовий тип фотопаперу прекрасно підходять для роздрукування цифрових фотографій.

Якщо не зрозуміло яку фотопапір вибрати, можна поставити простий експеримент. Роздрукувати фотографії на різних типах паперу і подивитися, де будуть більш кращі знімки.

Складно, чи не так? Стільки тонкощів і нюансів. Щоб даремно не витрачати час, краще звернутися до фахівців. До речі, термінова доставка фотографій також можлива.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024