photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Де краще повісити картину на полотні

По суті, картина на полотні може бути розміщена в будь-якій кімнаті. Варто лише враховувати один нюанс: для кожної зони квартири підходять зображення певного типу.

Як вибрати кімнату, куди повісити картину роздруковану на полотні

Вітальня. Можна повісити картину, де ви знаходитесь на тлі якогось міського пейзажу. Абстракція також підійде. Кажуть, що зображення, на яких видно пору року, краще вішати на певні стіни. Для зими більше підійде північ, для літа - південь, весни - схід, осені - захід.

Спальня. У цій кімнаті люди відпочивають, набираються сил після важких трудових буднів. Динамічні сюжети в цій кімнаті будуть недоречні. Тут краще повісити картину з вашим сімейним фото або ж ту, де ви відпочиваєте на морському узбережжі, або перебуваєте в оточенні квітів. Сімейні фотографії краще не вішати поруч з туалетом, входом, напівпідвалом або біля сходів.

Передпокій, коридор. Вважається, що в цьому місці підвищена активність. Тому тут краще повісити динамічний, яскравий сюжет. Наприклад, ви займаєтеся танцем або бігом. Динаміка - те, що потрібно.

Кухня. Сюди підійдуть картини із зібраним урожаєм, квітами. Натюрморт також буде доречний.

Робочий кабінет. Сімейна фотографія, красивий пейзаж, вода не будуть відволікати. Якщо у вас є дещо небудь захоплення, наприклад, ви завзятий рибалка, мисливець, любите дайвінг, то в робочу зону можна повісити картину, де ви займаєтеся улюбленими заняттями.

Дитяча кімната. Фотографія дитини тут буде виглядати просто чудово.

Якщо ви збираєтеся у вашій квартирі повісити картини на полотні, то вони повинні подобатися перш за все вам. Це не просто модний елемент інтер'єру. Картина передає деяку історію, розповідає про її власника. Тому важливо розуміти чи готові ви ту чи іншу картину виставити на загальний огляд. Важливий і сам сюжет. Він повинен нести позитив, радість, навіювати теплі спогади.

На яку стіну краще повісити картину? Бажано, щоб вона була однотонною пастельних відтінків. Картина вішається в те місця, куди менше потрапляє сонячного світла. Крім того, не повинно бути протягів.

Якщо картина велика, то краще за все її повісити на стіні в великій кімнаті. Якщо завгодно, її можна поставити і на підлогу. Важливо, щоб була можливість розглянути зображення з відстані в кілька метрів. Маленьку картину краще вішати на рівні очей.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024