photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Фоторамка, фотоальбом - кращі ідеї для фотографій

Оживити інтер'єр, прикрасити його допоможе звичайна фоторамка . Крім того, вона здатна зберегти фотографії, захистить їх від несприятливого впливу навколишнього середовища.

 

Варіанти розміщення

 

 

В будь-якій кімнаті на столі. Яку рамку вибрати в такому випадку? Якщо фотографія буде розміщена на столі, прекрасно підійде строга, класична модель. Для спальні можна підібрати фоторамку, зроблену в ніжному, романтичному дизайні.

У дитячій. Можна зробити цілу експозицію з фотографіями малюка, де буде показано яким він стає з року в рік. Для цього підійдуть звичайні, виконані в одному стилі, рамки, розташовані хаотично.

За зростанням. Можна розвісити фотографії від меншої до більшої і в зворотному порядку.

Створити генеалогічне древо. Така експозиція буде виглядати незвично, оригінально і прикрасить квартиру. Необхідно намалювати саме древо і відповідним чином розташувати фоторамки.

Біля сходів. Можна в хаотичному порядку розташувати кілька різних за розміром фотографій. А можна зробити цілу експозицію, витримавши один стиль. Відстань від підлоги до фоторамок має бути однаковим.

У вітальні. Навколо годин можна розмістити сімейні фотографії. Вийде досить оригінальна композиція.

В спальні. Фотографії можна розмістити на тумбочці або над ліжком.

В коридорі. Фоторамки з зображеннями прикрасять це простір, оживив його. З них можна зробити справжню галерею, яка щодня буде радувати очі.

Не варто думати, що лише рамки для фото здатні зберегти фотокартки в належному стані. Фотоальбом як і раніше залишається популярним і затребуваним. Як приємно через час взяти його, погортати, перегортати сторінки і вдаватися до спогадів.

 

Зручно те, що зараз існує безліч видів фотоальбомів. У дитини може бути свій власний, виконаний у відповідному стилі. Красиві, урочисті фотографії з весілля можна розмістити в окремому альбомі.

 

 

Для зберігання фотографій можна придбати альбом зі спеціальними відділеннями з прозорої плівки. Це дуже зручно. А якщо хочеться зробити сімейний архів ексклюзивним і незвичайним, можна вибрати альбоми з магнітними сторінками. На одному аркуші може бути кілька фотографій. При необхідності їх легко замінити або поміняти місцями.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024