photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Кому можна подарувати фотоальбом

Думка про те, що фотоальбоми застаріли і мало кому потрібні, невірно. Звичайно ж, милі серцю фотографії можна зберігати на комп'ютері або іншому гаджеті. Такий спосіб зберігання зручний, годі й казати.

Однак звичайні фотоальбоми , наповнені фотографіями, немов сховище сімейних секретів передають з покоління в покоління історію роду. На фотокартках збережені цілі епохи, радісні події. Тому до цих пір люди дарують один одному альбоми для фотографій, адже це душевний, приємний презент, що дозволяє зберегти пам'ятні події.

 

 

Кому можна презентувати фотоальбом

 

 

 

 

Альбом з фотографіями в якості подарунка підійде до різних подій і різним людям.

 

 

До одруження. До такого торжества можна подарувати гарний фотоальбом. Такий презент стане маленьким початком в збереженні сімейної хроніки. Найбільш пам'ятні події будуть зберігатися довгі роки. Щасливі обличчя молодят, народження дитини, його перші кроки, іменини.

Пенсіонерам, ветеранам, які не знайомі з новинками технічної сфери. Такі люди намагаються зберігати фотографії традиційним способом - в фотоальбомах.

Другу або подрузі. Оригінальна ідея - в альбом покласти кілька фотографій, що відображають вашу міцну і вірну дружбу. Якщо це близька для вас людина, але найближчим часом ви з ним довго не побачитесь через те, що він, наприклад, переїжджає жити в інше місто, також можна подарувати фотоальбом. Він нагадає йому про теплоту і міцну дружбу.

На день народження дитини. Молодим батькам буде приємно отримати гарний фотоальбом для новонародженого.

Благо існують різноманітні дизайни таких альбомів і з усього різноманіття можна вибрати той варіант, який напевно сподобається ювіляру.

Важливо не тільки вручити фотоальбом, а й прикрасити його красивою, душевної написом. Можна придумати якусь красиву фразу, підібрати цікаву цитату, вірш. Тут все залежить від вашої фантазії. Проявіть індивідуальність, висловіть почуття і емоції в словах.

Де розмістити саме привітання? Можна на внутрішній стороні обкладинки. Або взяти окремий аркуш паперу і на ньому зробити вітальну напис, а потім вкласти його в кишеню фотоальбому.

Доповнити подарунок можна якимось оригінальним сувеніром, наприклад фотокалендар. Красива рамка для фото також може бути подана в якості подарунка.

 

 

Важливо не тільки правильно вибрати сам подарунок, а й упакувати його. Альбом з фотографіями можна загорнути в красиву пакувальну плівку або папір. А з вибором альбому вам з радістю допоможуть наші менеджери.

 

 

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024