photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Оригінальні подарунки з Вашими фотографіями.

Вибираючи, що подарувати близькій людині або одному, хочеться зупинитися на чомусь оригінальному і незвичайному. Один з варіантів такого подарунка - якісне фото на чашці . Це може бути фотографія, приваблива картинка, напис. Все залежить від фантазії.

 

Для створення унікального сувеніра можна скористатися онлайн-конструктором або вже готовими шаблонами. Це дуже зручно. Варто тільки вибрати бажаний колір чашки і завантажити зображення. При необхідності можна додати вітальну напис. Можна навіть зробити іменний Фотосувенир. Розробити макет чашки з фото допоможе дизайнер.

 

 

Вибір основи для друку

Для замовлення фото на чашці потрібно визначитися з основою, на яку буде нанесено зображення. Не обов'язково зупинятися на звичному білому варіанті. Основа може бути кольоровий зсередини, мати кольорову ручку.

Якщо хочеться подарувати щось дивовижне, можна замовити фото на чашці хамелеон або Термокружки. Вони за зовнішніми ознаками дуже схожі на звичайні чашки і можуть зберігати вміст тривалий час гарячим. Як тільки гуртка заповниться окропом, станеться щось дивовижне. Зовнішній шар покриття чашки стане прозорим і під ним виявиться приховане зображення. Дуже цікавий варіант подарунка. Любителям подорожей, та й не тільки, такий презент припаде до душі.

Як наноситься зображення

Використовується спеціальна технологія, яка називається сублімаційним методом нанесення. Вона дозволяє добитися фотографічної якості. В результаті зображення виходить яскравим і повнокольоровим, а фотографія виглядає чудово.

Нанесене зображення з часом не втрачає своєї привабливості, не покривається тріщинами. Крім того, воно стійко до стирання. Друк на футболці також може стати незвичайним подарунком. Для неї використовується сублімаційний метод. Він швидкий і якісний. У підсумку виходить барвиста, реалістична картинка з глибокими і насиченими кольорами. Згодом вона не потьмяніє, фарби витримають численні прання. Футболка з таким принтом буде виглядати вишукано і оригінально. Важливо відзначити, що сублімаційний метод нанесення абсолютно нешкідливий для здоров'я і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Футболки з фотодруком підходять як чоловікам, так і жінкам. Дитині також буде приємно отримати такий незвичайний подарунок.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024