photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені ............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені
 
фото1 фото2

Ціна на друк фото

ціна від
INSTA (10х10)2.90
Polaroid (9х11)3.00
9x93.60
9x132.20
10x152.20
11x152.50
13x184.50
15x204.80
15x214.80
21x309.00

Кадрування фото на мінілабібезкоштовно
Кольорокорекція фото на мінілабібезкоштовно
Кадрування фото вручну1 грн.
Корекція червоних очей2 грн.
Додатковий конверт5 грн.

Валюта UAH

Якісний друк фотографій: Дніпро і умови замовлення в місті

Фотографія - один з кращих способів зберегти миті життя у всій їхній розмаїтості, емоційності і неповторності. Цифрові фото зручні, але тільки якщо є обладнання, функціонал якого забезпечує можливість надійно зберігати і в будь-який час побачити улюблені кадри. Звичайні фотографії, надруковані на якісному фотопапері, можна взяти в руки і розглядати, оформити в красиву рамочку і зробити оригінальним елементом інтер'єру, подарувати або просто зберігати в стильному фотоальбомі. Якщо вас цікавить якісний друк фотографій Дніпро пропонує звернутися в онлайн-фотолабораторія «ФОТОрадость». Це можливість за вигідними цінами замовити виготовлення фото будь-якої тематики, розмірів і в будь-якій кількості буквально в будь-який зручний час.
 

"Друк фото Дніпро"

Онлайн-фотолабораторія «ФОТОрадость» пропонує послуги друку фотографій на цифровому лазерному обладнанні. При виконанні замовлень використовується традиційна технологія фотохімічного друку. В залежності від побажань замовника фотографії можуть бути роздруковані:

 
в трьох видах масштабування: реальний розмір, повний кадр, повний формат;
 
чорно-білими або з ефектами сепія;
 
без корекції;
 
з автоматичною або ручною корекцією кольору, відтінку, контрасту, яскравості;
 
на різних видах паперу.
 
 
Клієнтам пропонується три види фотопаперу з різними характеристиками:
 
глянцевий папір;
 
тиснена, матова.
При друку фотографій використовується папір Fuji, гарантія від вицвітання якої становить 100 років. Компанія гарантує високу якість фотопаперу і готової продукції.
 

Як зробити замовлення

 
Якщо ви хочете зробити замовлення на друк фото Дніпро пропонує це зробити у зручний час онлайн, скориставшись спеціальною формою на сторінках сайту «ФОТОрадость». Доставка готових замовлень здійснюється перевізником «Нова Пошта» в найкоротші терміни.
 
 
З вартістю послуг компанії можна ознайомитися на сайті компанії. Крім послуги друку фотографій, онлайн-фотолабораторія «ФОТОрадость» пропонує:
 
оптовий друк фотографій;
 
виготовлення фотокартин;
 
сканування фотоплівок, негативів;
 
фотодрук для фотографів.
 
 
Оплату замовлень можна здійснити банківською картою, через банківський термінал, при отриманні замовлення у відділенні «Нової Пошти». Фахівці виконають свою роботу швидко і на високому рівні якості. Кожен клієнт фотолабораторії залишиться задоволений отриманим результатом.
 
Замовити фотодрук

 

друк фото у Дніпрі
 
 
Ми у соціальних мережах
Лідери продажу
Оцінка нашого сервісу фотодруку

Получили очередную партию прекрасных фотографий. Ребята знают толк в своей работе.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Прекрасно выполненный заказ в кратчайший срок. Очень качественная настоящая печать фотографий.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Очень рада, что вас нашла. Фотографии получились очень яркие с насыщенными цветами. Очень качественная печать, есть с чем сравнивать, ранее некоторые из этих фотографий печатала в другом месте.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


ФОТОрадость © 2012-2021