photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРАЦЮЄМО, ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЄМО ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ З ДОСТАВКОЮ ПЕРЕВІЗНИКОМ "НОВА ПОШТА" ______________ НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРАЦЮЄМО, ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЄМО ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ З ДОСТАВКОЮ ПЕРЕВІЗНИКОМ "НОВА ПОШТА"
 
Оцінка нашого сервісу фотодруку
Вперше замовляла ...»

Моя оценка - 5
5
Dana,
29.05.2020


Дякую за швидкіст ...»

Моя оценка - 5
5
Олександр,
26.05.2020


Большое спасибо з ...»

Моя оценка - 5
5
Людмила Бринь, Копашново
08.05.2020


Добротное качеств ...»

Моя оценка - 5
5
Алексей, Киев
02.05.2020


Замовляла перший ...»

Моя оценка - 5
5
Юля, Біла Церква
08.04.2020


Якісний друк фотографій: Дніпро і умови замовлення в місті.

Фотографія - один з кращих способів зберегти миті життя у всій їхній розмаїтості, емоційності і неповторності. Цифрові фото зручні, але тільки якщо є обладнання, функціонал якого забезпечує можливість надійно зберігати і в будь-який час побачити улюблені кадри. Звичайні фотографії, надруковані на якісному фотопапері, можна взяти в руки і розглядати, оформити в красиву рамочку і зробити оригінальним елементом інтер'єру, подарувати або просто зберігати в стильному фотоальбомі. Якщо вас цікавить якісний друк фотографій Дніпро пропонує звернутися в онлайн-фотолабораторія «ФОТОрадость». Це можливість за вигідними цінами замовити виготовлення фото будь-якої тематики, розмірів і в будь-якій кількості буквально в будь-який зручний час.
 

"Друк фото Дніпро"

Онлайн-фотолабораторія «ФОТОрадость» пропонує послуги друку фотографій на цифровому лазерному обладнанні. При виконанні замовлень використовується традиційна технологія фотохімічного друку. В залежності від побажань замовника фотографії можуть бути роздруковані:

 
в трьох видах масштабування: реальний розмір, повний кадр, повний формат;
 
чорно-білими або з ефектами сепія;
 
без корекції;
 
з автоматичною або ручною корекцією кольору, відтінку, контрасту, яскравості;
 
на різних видах паперу.
 
 
Клієнтам пропонується три види фотопаперу з різними характеристиками:
 
глянцевий папір;
 
тиснена, матова.
При друку фотографій використовується папір Fuji, гарантія від вицвітання якої становить 100 років. Компанія гарантує високу якість фотопаперу і готової продукції.
 

Як зробити замовлення

 
Якщо ви хочете зробити замовлення на друк фото Дніпро пропонує це зробити у зручний час онлайн, скориставшись спеціальною формою на сторінках сайту «ФОТОрадость». Доставка готових замовлень здійснюється перевізником «Нова Пошта» в найкоротші терміни.
 
 
З вартістю послуг компанії можна ознайомитися на сайті компанії. Крім послуги друку фотографій, онлайн-фотолабораторія «ФОТОрадость» пропонує:
 
оптовий друк фотографій;
 
виготовлення фотокартин;
 
сканування фотоплівок, негативів;
 
фотодрук для фотографів.
 
 
Оплату замовлень можна здійснити банківською картою, через банківський термінал, при отриманні замовлення у відділенні «Нової Пошти». Фахівці виконають свою роботу швидко і на високому рівні якості. Кожен клієнт фотолабораторії залишиться задоволений отриманим результатом.
 
Оформити замовлення на "друк фотографій Дніпро" з доставкою.
 
друк фото Дніпро
 
 
ФОТОрадость © 2012-2020