photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені ............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені
 
фото1 фото2

Ціна на друк фото

ціна від
INSTA (10х10)2.90
Polaroid (9х11)3.00
9x93.60
9x132.20
10x152.20
11x152.50
13x184.50
15x204.80
15x214.80
21x309.00

Кадрування фото на мінілабібезкоштовно
Кольорокорекція фото на мінілабібезкоштовно
Кадрування фото вручну1 грн.
Корекція червоних очей2 грн.
Додатковий конверт5 грн.

Валюта UAH

Переваги послуги "друк фото Львів"

   Традиційні фотографії, надруковані на якісному фотопапері з дотриманням правил фотодруку, за популярністю не поступаються цифровим фото, що зберігаються в пам'яті комп'ютерів, смартфонів або на інтернет-сайтах. Сервіс "друк фотографій Львів" став ще зручніше і ближче до вас завдяки нашій компанії. У порівнянні з цифровими фотографіями роздруковані фотографії мають безліч переваг, про які не слід забувати:
 
 
  • звичайну фотографію можна оформити в рамочку і поставити на столику або полиці;
  • звичайну фотографію можна подарувати;
  • звичайна фотографія не зникне після поломки смартфона;
  • звичайну фотографію можна носити з собою в портмоне;
  • звичайна фотографія може бути в єдиному екземплярі, в той час як цифрові фото можуть вкрасти.
 
   Бабусі і дідусі віддають перевагу традиційним фотографіям дітей і онуків, які вони можуть розмістити поблизу, щоб мати можливість побачити в будь-який час. Цифрові фотографії можна надрукувати на якісному фотопапері, перетворивши їх в традиційні фото. Обов'язковою умовою отримання якісних знімків є звернення до професіоналів, які використовують сучасні технології фотодруку і новітнє обладнання.
 

Друк фотографій Львів завдяки онлайн сервісу "ФОТОрадость"

 
   Якщо вас цікавить "друк фотографій Львів" пропонуємо звернутися в компанію «ФОТОрадость». Вона пропонує послуги профессіонального друку за доступними цінами, ознайомитися з якими можна в прайсі. Вартість корекції і кадрування входять у вартість друку фото, що гарантує клієнтам компанії істотну економію. Замовники можуть скористатися послугою видалення червоних очей, яка при низькій вартості дозволяє значно підвищити якість знімка.
 
   Для того, щоб отримати фотопортрети близьких людей або роздрукувати зроблені цифровою камерою кадри, немає необхідності шукати найближчий сервіс фотодруку і витрачати час і гроші на поїздки. Достатньо написати в інтернеті пошуковий запит "друк фото Львів" з власного будинку і оформити замовлення на друк фотографій онлайн на нашому сайті. Вся процедура, включаючи реєстрацію, займе кілька хвилин. Доставку замовлення здійснює «Нова пошта» в найкоротші терміни.
 

Що пропонує «Фоторадость»

 
   Ознайомитися з процедурою завантаження фотографій на сайт можна в покроковій інструкції. Крім друку фотографій, онлайн фотолабораторія пропонує послуги:
 
 
  • друку фото на полотні;
  • фотодруку на футболках, чашках, тарілках;
  • виготовлення пазлів;
  • виготовлення фотомагнітів на м'якій основі і т.д.
 
Оригінальний сувенір стане прекрасним подарунком близькій людині або діловому партнеру.
 
Замовити фотодрук

 

 

друк фото Львів
 
 
Ми у соціальних мережах
Лідери продажу
Оцінка нашого сервісу фотодруку

Получили очередную партию прекрасных фотографий. Ребята знают толк в своей работе.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Прекрасно выполненный заказ в кратчайший срок. Очень качественная настоящая печать фотографий.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Очень рада, что вас нашла. Фотографии получились очень яркие с насыщенными цветами. Очень качественная печать, есть с чем сравнивать, ранее некоторые из этих фотографий печатала в другом месте.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


ФОТОрадость © 2012-2021