photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені ............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені
 
фото1 фото2

Ціна на друк фото

ціна від
INSTA (10х10)2.90
Polaroid (9х11)3.00
9x93.60
9x132.20
10x152.20
11x152.50
13x184.50
15x204.80
15x214.80
21x309.00

Кадрування фото на мінілабібезкоштовно
Кольорокорекція фото на мінілабібезкоштовно
Кадрування фото вручну1 грн.
Корекція червоних очей2 грн.
Додатковий конверт5 грн.

Валюта UAH

Професійний друк фото Маріуполь за найкращими цінами.

   Фотознімки на якісному папері відмінно зберігають спогади, відрізняються реалістичністю. Їх можна розмістити в альбомі, на оригінальному панно, поставити в рамку, надати життя квартирі або офісу. Для виготовлення таких фото не потрібно купувати дороге обладнання або шукати ательє на вулицях міста. Досить замовити у професіоналів через інтернет друк фотографій Маріуполь - один з напрямків, куди вони доставляються «Нової поштою» в найкоротші терміни. В лабораторії використовується фотохімічний метод, що дозволяє отримувати довговічні знімки.
 
 

 Як замовити друк фотографій: Маріуполь

 
   Оформити замовлення дуже просто. Необхідно на сайті фотолабораторії заповнити стандартну форму, що включає в себе такі рядки, як:
 
 
 
 • розмір фото (стандартні формати 10х15, 9х13, 31х30);
 
 • кількість однакових копій;
 
 • вид поверхні (блискуча, матова);
 
 • додаткові послуги обробки (можна замовити корекцію, фільтри червоних очей, кадрування).
 
 
   Для завантаження файлів зі знімками не потрібно використовувати файлообмінник, здійснювати відправлення документів через електронну пошту. Фотографії «заливаються» в форму замовлення в лічені хвилини. Щоб забезпечити зворотний зв'язок з менеджером для обговорення та підтвердження заявки потрібно вказати контактні дані.
 
 

 Професійний друк фото: Маріуполь

 
   В останні роки багато людей вважають за краще зберігати фотографії на різних цифрових носіях. Флешки, мобільні телефони та планшети, ПК довели свою ненадійність. Вони ламаються, пошкоджуються і губляться, що призводить до втрати приємних спогадів за місяці, а то й роки. Інша справа фотознімки на папері, які посіли почесні місця на стінах, в альбомах і на предметах меблів. Тут вони постійно нагадують про щасливі миті.
 
 
   Завдяки професійній пресі, вибору якісного паперу, просунутим технологіям фотографії виходять барвистими, чіткими. Вони не вигоряють і не втрачають насиченість навіть через десятиліття. Їх можна використовувати в якості подарунка родичам старшого покоління, які відчувають труднощі в поводженні з технікою.
 
 
   Доступно сьогодні і швидкий друк фото Маріуполь - місто, в яке вони відправляються кожен день. Немає необхідності відслідковувати доставку на сайті. По прибуттю посилки на вказаний під час замовлення номер прийде відповідне текстове оповіщення з унікальним номером.
 
Замовити фотодрук

 

друк фото у Маріуполі
 
 
Ми у соціальних мережах
Лідери продажу
Оцінка нашого сервісу фотодруку

Получили очередную партию прекрасных фотографий. Ребята знают толк в своей работе.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Прекрасно выполненный заказ в кратчайший срок. Очень качественная настоящая печать фотографий.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Очень рада, что вас нашла. Фотографии получились очень яркие с насыщенными цветами. Очень качественная печать, есть с чем сравнивать, ранее некоторые из этих фотографий печатала в другом месте.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


ФОТОрадость © 2012-2021