photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Якісний принт на чашці в Києві

Друк зображень, в тому числі і на чашках, зараз затребувана. Такою послугою користуються як приватні особи, так і представники бізнесу. Замовити принт на чашці недорого досить просто. Клієнту буде потрібно всього кілька хвилин, щоб оформити своє замовлення на ресурсі компанії «Фоторадость».
 
Продукція виходить якісною, завдяки тому що використовується високотехнологічне обладнання і сучасні матеріали. Будь-який клієнт компанії може бути впевнений в тому, що чашка з принтом прослужить тривалий термін.
 
У компанії «Фоторадость» можна замовити:

        - принт на білих чашках об'ємом 330 мл і 420 мл;

        - друк на Термочашки;

        - друк на кольорових горнятках, які представлені в асортименті;

        - принт на чашці Latte.

Всі ці сувеніри виконані з кераміки. Прийнято вважати, що тільки в таких чашках напій широко розкриває свої смакові і ароматичні якості. Керамічні кухлі також здатні тривалий час зберігати тепло, що особливо незамінне в холодну пору.
 
При бажанні ваш сувенір може бути упакований в коробку з кришкой.Так як при переносі зображення використовується сучасна технологія - сублімація, малюнок виходить довговічним і яскравим.
 

Як замовити принт на чашці швидко

Для того, щоб швидко оформити замовлення не потрібно робити ніяких складних дій. Замовнику необхідно зайти на сайт компанії «Фоторадость», ознайомитися з існуючими варіантами і зробити свій вибір. Також можна вибрати один із шаблонів, представлених на сайті. Якщо нічого з представленого не підходить, можна самостійно завантажити улюблені зображення або напис. Можна також за допомогою звернутися до дизайнера, в результаті спільної роботи з яким можна буде отримати унікальний виріб. Якщо є особливі побажання, можна їх вписати в поле коментарі до замовлення.
 
Варто звернути увагу, що можна одночасно замовити будь-яку кількість товару. Прорахунок тиражу буде обговорюватися індивідуально. Швидке замовлення, розміщений в онлайн-режимі, буде тут же узятий в роботу. Прийом таких замовлень ведеться цілодобово.
 
Чашка з оригінальним принтом завжди буде доречна і обов'язково подарує позитивні емоції того, кому вона буде призначена. Крім того, такі вироби можна використовувати в якості елемента корпоративного стилю, рекламного носія.
 
Звертайтеся в компанію «Фоторадость» і отримуйте насолоду від якісно виконаних виробів в швидкий термін!
 
 
                                                                    
Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024