photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Навіщо потрібна друк на сувенірах?

Звичайним людям і організаціям може знадобитися друк на сувенірах. Такою послугою можна скористатися в тому випадку, якщо потрібно знайти подарунок для будь-якого людини. При цьому немає бажання дарувати звичайний подарунок, а хочеться презентувати щось унікальне, наприклад чашку з фото.

Такий презент оціниться і сподобається своєю незвичністю. Більш того, кружка - незамінний предмет в господарстві. Людина, яка отримає подібний презент, буде пити чай або каву і згадувати того, хто йому подарував таку кухлик.

фотогуртки можна подарувати до будь-якої події: день народження, весілля, будь-яке інше свято. Коханій людині також можна подарувати таку кружку з зображенням свого фото. Її можна подарувати людині будь-якого віку, статі, професії. Можна замовити нанесення пам'ятної фотографії або будь-який інший картинки. Все залежить від побажань.

Друк на сувенірах для організацій

Організаціям також може бути корисна послуга фотодруку на сувенірній продукції, яка дозволить зайвий раз прорекламувати свої послуги або просто нагадати про себе партнерам або клієнтам. Та ж чашка, фотомагніт прекрасно впораються з цими функціями. Друк на сувенірах - прекрасний бюджетний варіант реклами. Нанесене зображення може бути будь-яким: логотип, слоган, інші написи.

Продукція, на яку може бути нанесена фотографія, не обмежується тільки гуртками. Фото можна нанести на футболку, магніт, килимок для мишки, тарілку і на багато іншої продукції.

При замовленні послуги підхід до кожного клієнта індивідуальний. Кваліфіковані фахівці нададуть необхідну допомогу в оформленні замовлення, розробці дизайн-макету. Можна вибрати вже готові дизайни і подивитися як буде виглядати продукція наочно. Можна створити унікальний дизайн, відповідний фірмовому стилю компанії. Головне, що нанесене зображення буде якісним при прийнятній ціні. Воно не зітреться, що не змиється, що не подряпати.

Замовлення друку фотографій також може бути корисний для бізнесу. Наприклад, необхідно провести презентацію, надрукувати фотозвіт, зробити стенд.

Сувенірна продукція з фотографіями нагадує «паличка-виручалочка», адже вона рятує не тільки в момент вибору презенту для близької людини, але і допомагає вирішувати питання, пов'язані з рекламою, виступаючи додаткової майданчиком для рекламної компанії.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024