photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 
Ми у соціальних мережах

АКЦІЯ від ФОТОрадость!

Автор: photoradost Опубліковано в: ФОТОРАДОСТЬ новости Дата створення: 2020-11-12 Перегляди: 4751 Коментарі: 0

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

Замовляйте більше - платіть менше. Даруємо магніт.

 

 

 

Дорогі друзі, за роки роботи з Вами у нас сформувалася традиція дарувати подарунки і робити Ваше життя "ФОТОрадость"ніше. Протягом усього життя ми з Вами робимо фотографії для того щоб зберегти в пам'яті якісь важливі моменти з життя. Так само ми купуємо магніти з місць відпочинку або замовляємо самі магніти з фотографіями важливими для нас, для того щоб повісити на холодильник і в будь-який момент освіжити свої спогади або підняти настрій поглянувши на такий магніт.

  Тому ми вирішили відновити традицію і знову запустити акцію "Магніт у подарунок". Але, тепер акція стала ще краще,

ми даруємо акриловий магніт або як його ще називають магніт в боксі розміром 9,5 х 6,5, а Вам для цього необхідно всього лише завантажити фотографії на друк і оформити замовлення. Якщо у вас виникнуть питання, то ми з радістю проконсультуємо по телефону, вам тільки необхідно набрати нас на один з номерів вказаних на сайті.
 
 
 
Умови акції:
 
1. Завантажити на друк більш 150 фотографій форматом 10х15.
 
2. Оформити замовлення.
 
3. На вказаний при оформленні замовлення e-mail буде відправлено листа з номером замовлення, відповісти на цей лист вклавши в нього файл для магніту.
 
4. Дочекатися дзвінка менеджера для уточнення замовлення.
 
5. Чекати своє замовлення і подарунок від "ФОТОрадость".
 
 
Кількість подарунків необмежена, і ми готові їх дарувати. Якщо ви теж готові брати участь в акції, тоді вперед за подарунками: ПЕРЕЙТИ ДО ЗАВАНТАЖЕННЯ ФОТОГРАФІЙ.

Подробнее: https://photoradost.com.ua/ua/print-magnit-present.html

ФОТОрадость © 2012-2024