photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Фотополотно

Як ми виготовляємо Ваші полотна:

 

 

Друк виробляємо на широкоформатному плотері Epson SureColor SC-P9000, який є ідеальним рішенням для друку фотографій і полотен великого формату.

Завдяки 10-кольорового друку можна домогтися реалістичної передачі кольору, багатим півтонів і м'яким переходам відтінків.

Ми використовуємо тільки оригінальні пігментні чорнила Epson UltraChrome HDX, ці чорнила нешкідливі на відміну від екосольвентних і гарантують відтворення зображень високої якості з насиченими кольорами, а також довговічність відбитків і захист від вигорання.

 

               

 

 

 

 

 

 

За довгі роки роботи з полотном, ми зупинилися на німецькому натуральному бавовняному полотні щільністю 340г / м "з матовим покриттям.

Таке полотно має відмінний білий колір і прекрасну текстуру. Всі наші полотна ми натягуємо на дерев'яний підрамник з сосни глибиною 18мм і 36мм, в залежності від обраного виду натяжки.

 

 

 "ФОТОрадость" виробляє два види натяжки: стандартну і галерейную.

 Для стандартної натяжки виготовляємо підрамник глибиною 18мм, даний тип натяжки використовується якщо картину на полотні необхідно оформити в багетну раму, і тому при натяжці полотно кріпиться скобами в торці підрамника.

Якщо ж Ви хочете отримати відразу готовий виріб, то Вам підійде галерейна натяжка. Для такої натяжки ми використовуємо підрамник глибиною 36мм, торцева частина полотна на підрамнику задруковується зображенням, а скоби кріпляться з заднього боку підрамника. Таке полотно відразу ж можна презентувати як завершений виріб або повісити у себе на стіні.

 

 

 

 

Натягнуте полотно на підрамник за Вашим бажанням можна покрити художнім лаком, це додасть зображенню глянцевого блиску і додатковий захист від негативних зовнішніх факторів.

 

Замовляючи друк на полотні в онлайн сервісі "ФОТОрадость", Ви отримаєте професійно виготовлений чудовий результат в найкоротші терміни.

 

ФОТОрадость © 2012-2019