photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
З 17.01 ПО 26.01 ФОТОРАДОСТЬ НА РОБОЧИХ КАНІКУЛАХ. ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ В НОВИНАХ ____________ З 17.01 ПО 26.01 ФОТОРАДОСТЬ НА РОБОЧИХ КАНІКУЛАХ. ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ В НОВИНАХ ____________ З 17.01 ПО 26.01 ФОТОРАДОСТЬ НА РОБОЧИХ КАНІКУЛАХ. ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ В НОВИНАХ
 

Фотополотно

Як ми робимо фото на полотні для вас.

Друк на полотні виробляємо на широкоформатному плотері Epson SureColor SC-P9000, який є ідеальним рішенням для друку фотографій і полотен великого формату. Завдяки 10-кольоровому друку можно домогтися реалістичної передачі кольору, багатих півтонів і м'яких переходів відтінків. Ми використовуємо тільки оригінальні пігментні чорнила Epson UltraChrome HDX, ці чорнила нешкідливі на відміну від екосольвентних і гарантують відтворення зображень високої якості з насиченими кольорами, а також довговічність відбитків і захист від вигорання.

ФОТОрадость виробляє друк на полотні з натяжкою на підрамник.

За довгі роки роботи з полотном, ми зупинилися на німецькому натуральному бавовняному полотні щільністю 340г/м" з матовим покриттям. Таке полотно має відмінний білий колір і прекрасну текстуру. Всі наші полотна ми натягуємо на дерев'яний підрамник з сосни глибиною 18мм і 36мм, в залежності від обраного виду натяжки.

"ФОТОрадость" здійснює два види натяжки: стандартну і галерейну. Для стандартної натяжки виготовляємо підрамник глибиною 18мм, даний тип натяжки використовується якщо картину на полотні необхідно оформити в багетну раму, і тому при натягуванні полотно кріпиться скобами в торці підрамника. Якщо ж ви хочете отримати відразу готовий виріб, то Вам підійде галерейна натяжка. Для такої натяжки ми використовуємо підрамник глибиною 36мм, торцева частина полотна на підрамнику задруковується зображенням, а скоби кріпляться з заднього боку підрамника. Таке полотно відразу ж можна презентувати як завершений виріб або повісити у себе на стіні.

Натягнуте полотно на підрамник за вашим бажанням можна покрити художнім лаком, це додасть зображенню глянсовий блиск і додатковий захист від негативних зовнішніх факторів.

Замовляючи друк на полотні в онлайн сервісі "ФОТОрадость", ви отримаєте професійно виготовлений прекрасний результат в найкоротші терміни.

 

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2020