photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені ............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені
 
фото1 фото2

Ціна на друк фото

ціна від
INSTA (10х10)2.90
Polaroid (9х11)3.00
9x93.60
9x132.20
10x152.20
11x152.50
13x184.50
15x204.80
15x214.80
21x309.00

Кадрування фото на мінілабібезкоштовно
Кольорокорекція фото на мінілабібезкоштовно
Кадрування фото вручну1 грн.
Корекція червоних очей2 грн.
Додатковий конверт5 грн.

Валюта UAH

Друк фото у Чернігові.

   У сучасному світі для своїх зображень люди використовують не альбоми в паперовому варіанті, а диски, флеш-накопичувачі, ПК і смартфони, хмарні сховища. Але зображення в електронному вигляді не власні повернути ті емоції і почуття, які ви відчували в момент створення фотографії. Тому іноді все ж виникає бажання поставити знімок з близькими людьми на видному місці, повісити фото в рамці на стіну, подарувати родичу або другу. Ідеальний вихід в цій ситуації - замовити друк фотографій у Чернігові. Для цього ви можете звернутися в нашу компанію «ФОТОрадость». Ми пропонуємо послугу друку фото з доставкою у Чернігів за допомогою служби «Нова Пошта».
 
 

  Особливості друку фотознімків

 
   Наша компанія пропонує клієнтам високо реалістичні фотографії бездоганної якості. Це забезпечується за рахунок фотохімічного способу друку за допомогою професійного обладнання. Дана технологія фотодруку дає такі важливі переваги:
 
 
 
  друк зображень на фотопапері різного формату;
 
  функції кадрування, корекції;
 
  видалення ефекту червоних очей.
 
 
   У нас можна замовити друк фото у Чернігові, яке може стати ідеальним подарунком на важливу подію, окрасою домашнього інтер'єру або офісу, доповненням до родового архіву.
 
 

  Особливості оформлення замовлення на друк фото

 
   Оформити замовлення на друк фотографій ви можете в режимі онлайн на сайті нашої студії «ФОТОрадость». Спочатку завантажте файли з зображеннями за допомогою спеціальної форми на нашому сайті, вкажіть потрібні розміри фотографій (від маленьких 9х9 до великих 21х30), число екземплярів і тип паперу. Фотохімічна технологія друку забезпечує отримання високоякісних знімків на матових і глянсових поверхнях. Як вже було зазначено, ми пропонуємо послугу фотокорекції і кадрування (слід уточнити про необхідність виконання цих маніпуляцій при оформленні замовлення).
 
 
   Завдяки сучасній технології фотодруку знімки мають «живі відтінки». Спеціальне програмне забезпечення надає можливість максимально швидко виявляти й усувати проблемні ділянки на кадрі (погана освітленість, «червоні очі» та ін.). Готові фотографії не тьмяніють з часом, зберігають чіткість, не вигоряють на сонці, що дозволяє передавати пам'ятні моменти з оригінальними емоціями. Наш онлайн сервіс «ФОТОрадость» співпрацює зі службою «Нова Пошта». За бажанням ви можете забрати готові фото в будь-якому відділенні у Чернігові або замовити кур'єрську доставку до будинку.
 
Замовити фотодрук

 

друк фото у Чернігові
 
 
Ми у соціальних мережах
Лідери продажу
Оцінка нашого сервісу фотодруку

Получили очередную партию прекрасных фотографий. Ребята знают толк в своей работе.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Прекрасно выполненный заказ в кратчайший срок. Очень качественная настоящая печать фотографий.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Очень рада, что вас нашла. Фотографии получились очень яркие с насыщенными цветами. Очень качественная печать, есть с чем сравнивать, ранее некоторые из этих фотографий печатала в другом месте.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


ФОТОрадость © 2012-2021