photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

"ФОТОрадость" онлайн лабораторія по фотодруку і виготовленню фото сувенірів

          ФОТОрадість - це онлайн сервіс (інтернет магазин) якісних фотопослуг. Чому онлайн сервіс? Все просто! Створюючи ФОТОрадість ми в першу чергу думали про вас, щоб співвідношення ціни і якості наданих фотопослуг радували вас постійно. Завдяки досвіду наших співробітників, ми знайшли рішення. Відмовившись від оренди приміщення під магазин або салон ми здешевили вартість послуг, при цьому зберігши якість матеріалів - це перший плюс. Другий плюс - вам не треба йти до нас в робочий час і негоду, щоб оформити замовлення, а потім ще й витрачати свій час, щоб забрати замовлення. Це все забирає ваші дорогоцінні години і хвилини, яких часом так не вистачає. Тривала і ретельна робота над функціональною стороною нашого сервісу принесла бажані результати. Всього за кілька хвилин ви можете не відриваючись від своїх справ завантажити до нас на сайт незабутні моменти вашого життя, декількома рухами оформити заявку на друк фотографій в Києві і отримати вже готове замовлення в найкоротші терміни з доставкою за вказаною адресою. З такою ж легкістю ви можете оформити замовлення на фотосувеніри, фото на документи, оцифровка відео або оцифровка фотоплівки. Багаторічний досвід роботи наших дизайнерів дає вам можливість вибрати зі значного каталогу шаблон для сувенірів на будь-який смак, настрій і привід. І навіть якщо ви не знайшли рішення для ексклюзивного фотоподарка, ми готові допомогти вам і врахувати ваші побажання при створенні фото шедевра від ФОТОрадість для ваших коханих та близьких.

           І так ФОТОрадість це:
 
1. Досвід наших співробітників більше 15 років, спрямований на вашу фото радість.
 
2. Якісний друк фотографій. Процес друку відбувається тільки фотохімічним способом на професійному обладнанні "Frontier 7100". Програмна частина мінілабу дозволяє забути про неякісні фотографії. Оператор вручну перегляне кожен фотознімок який вам дорогий, щоб виключити обрізку найважливішого (кадрування фотографій). Фотопапір матовий, глянцевий і хімія тільки оригінальні FUJI. Адже ваша фото радість це не те на чому можна заощадити.
 
3. Зручний функціонал сайту.
 
4. Приємні умови доставки.
 
5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та їх побажанням. (звичайно в межах наших можливостей)
     
 
"ФОТОрадость" створена приносити вам позитивні емоції, захищаючи від зайвих клопотів. Ми - це якісний фотодрук, фото-сувеніри та послуги професійного фотографа. Це повага до вашого смаку і ваших капризів, гнучкі умови доставки та спільний творчий процес. Це регулярні акції, цікаві пропозиції та подарунки. Ми працюємо на вашу фото радість, і ви не зможете втриматися, щоб не поділитися нею з близькими і потрібними людьми.
 
Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024