photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Кому можна презентувати фото на полотні?

Портрет є відмінним подарунком, який принесе позитивні емоції вашим близьким. Одним з популярних варіантів такого подарунка в сучасному світі можна назвати фотографію, перенесену на картину. Техніка, яка називається друк на полотні розвивається з кожним днем. Перевагами цього способу можна назвати високу якість друку, відмінну передачу кольору, чіткість зображення. Крім цього, якщо ви не хочете, щоб картина виглядала ідентично фотографії, можна виконати зображення в різних стилях. Поп-арт, вінтаж, стилізація під олійні фарби - це тільки мала частина того, що можна зробити з звичайної фотографією.

 

З якого приводу можна вручити подібний подарунок?

 

 

Портрет, виконаний за допомогою друку фотографії на полотні можна назвати універсальним подарунком для будь-якого свята:

  • День народження. Особливо такий презент буде приємний дівчатам. Гарний портрет іменинниці, виконаний в будь-якому стилі буде відмінним елементом декору в кімнаті як у маленької дівчинки, так і у дорослої жінки. Для дітей можна зробити портрет в стилі улюбленого мультфільму, а для дорослої людини підійде "масляний" портрет.
  • Весілля. Напевно, у молодят є багато спільних фотографій, які можна надрукувати у вигляді картини. На честь укладення шлюбу і початку спільного життя подібний портрет буде вельми доречним подарунком, який подружжя зможе повісити над їх сімейним ложем.
  • Річниця спільного життя. У таке свято можна подарувати вже не просто картину із зображенням закоханих, а цілий сімейний портрет. Для такого випадку можна влаштувати фотосесію для всієї родини, і з підсумкових фотографій вибрати найкрасивішу, щоб надрукувати її на полотні.

    Фотографія на полотні друкується за допомогою пігментних чорнил, які є найдорожчими, однак і найбільш якісними, так як з їх допомогою можна виконати промальовування навіть найдрібніших деталей. Крім цього, пігментні фарби стійкі до дії вологи і інших подразників.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024