photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Чому варто подарувати кружку з фото?

Серед практичних і універсальних подарунків особливе місце займає фото на гуртку . Це і позитивні емоції, і краса. Такий презент можна подарувати родичам, друзям, дітям, колегам, клієнтам, партнерам. Його можна використовувати і в якості реклами бренду або компанії.

 

чашку або кружками користуються практично всі. Подібні товари обов'язково знайдуться на кухні або на робочому столі. Здавалося б, звичайна посуд для щоденного використання. Однак навряд чи в звичайному магазині можна купити чашку з власним фото.

 

 

Не обов'язково дотримуватися класики і робити фотографію на традиційному білому чашці. Термочашка хамелеон здатна здивувати будь-якого своїм перевтіленням і викликати справжнє захоплення, здивування, так як така гуртка при нагріванні змінює свій колір. Коли в ній налита холодна рідина, Термочашка має однотонний колір. В такому стані нанесене зображення не буде видно. Як тільки в кухоль буде налитий окріп, основний колір стане прозорим і замість нього з'явиться нанесене зображення.

 

 

Зараз стало можливим замовити такі товари не виходячи з дому. Можна вибрати вже готовий шаблон, а можна придумати щось особливе і оригінальне. Завдяки онлайн-конструктору можна завантажити фото, додати напис і подивитися як буде виглядати подарунок. Якщо виникли складнощі, завжди можна звернутися до дизайнера, який розробить індивідуальний макет. Збираючись замовити чашку з фото, важливо підібрати якісну фотографію.

 

 

До яких свят можна подарувати?

День народження. Імениннику буде приємно отримати чашку з власною фотографією. 14 лютого. Коханій людині можна подарувати кружку з текстом про свої почуття. Заручини, річниця весілля. Підійде чашка з сімейної фотографією. Другу, подрузі в будь-який день. Можна вибрати прикольну, веселу напис для чашки. На Новий рік батькам. Можна презентувати кухоль з сімейної фотографією. 8 березня. Можна подарувати мамі, бабусі, сестрі чашки з їхніми фотографіями, Дитині сподобається чашка з улюбленими героями мультиків або казок.

Підбирайте улюблені зображення, пишіть теплі слова. Даруйте вашим близьким тепло і хороше настроеніе.Подбірайте улюблені зображення, пишіть теплі слова. Даруйте вашим близьким тепло і гарний настрій.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024