photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені ............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені
 

Чому варто дарувати фоторамку

Серед класичних подарунків, які завжди будуть популярними, варто виділити рамку для фотографій. Такий презент зігріває душу, дарує позитивні емоції, теплі спогади. Дорогі і важливі події завжди хочеться запам'ятати й мати на увазі.

Фоторамка як подарунок підійде до багатьох подій. Завжди можна вибрати щось стильне, оригінальне. Наприклад, якщо такий подарунок призначений дівчині, можна замовити рамку, а всередину її помістити оригінальне привітання. Тільки головне, щоб слова йшли від серця, були щирими і добрими.

 

Подарунок не обов'язково упаковувати. Для краси його можна прикрасити бантом. Можна подарувати на додаток і альбом для фотографій або незвичайний календар.

 

 

Чому фоторамка - відмінний подарунок

Для батьків. Близьким людям буде приємно отримати гарну фоторамку з вставленої сімейної фотографією на пам'ять. Доповнити презент можна красиво оформленим поздоровленням.

Як доповнення до основного презенту. До головного подарунку доречно прикласти фоторамку з веселою спільної фотографією.

Прекрасний подарунок до будь-якого свята. Рамка для фотографій - універсальний подарунок, який можна подарувати до будь-якої події. Вона прекрасно підійде як презент до звичайних свят і до більш значущих днях. Якщо подарунок призначений молодятам, то прекрасним вибором буде велика модель c привітаннями. Навіть на ювілей керівника буде доречна фоторамка з фото всього колективу.

Щодо прийнятності за ціною. Є бюджетні і більш дорогі варіанти. Різноманітні стилі. Можна вибрати модель, більш підходящу для жінок або для чоловіків. Наприклад, для чоловіка можна вибрати модель з металу, дерева з мінімальним декором і чіткими гранями. Венге варіант також підійде. Для жінки більше підійде фоторамка в ніжній кольоровій палітрі з флористичним візерунком.

Деяким людям в якості подарунка однієї лише рамки для фотографій може здатися мало. У такому випадку варто передбачити, чим можна доповнити подарунок. Варто звернути увагу на фотоальбоми . Вони також існують в різних кольорах, стилях, цінових категоріях і чудово підійдуть як подарунок до будь-якого свята або події.

 

Подарунковий набір з альбому для фотографій і рамки - чудовий презент для близьких і рідних людей, який безсумнівно порадує і буде гідно оцінений, адже ви даруєте людям спогади.

 

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2021