photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Чому варто дарувати фоторамку

Серед класичних подарунків, які завжди будуть популярними, варто виділити рамку для фотографій. Такий презент зігріває душу, дарує позитивні емоції, теплі спогади. Дорогі і важливі події завжди хочеться запам'ятати й мати на увазі.

Фоторамка як подарунок підійде до багатьох подій. Завжди можна вибрати щось стильне, оригінальне. Наприклад, якщо такий подарунок призначений дівчині, можна замовити рамку, а всередину її помістити оригінальне привітання. Тільки головне, щоб слова йшли від серця, були щирими і добрими.

 

Подарунок не обов'язково упаковувати. Для краси його можна прикрасити бантом. Можна подарувати на додаток і альбом для фотографій або незвичайний календар.

 

 

Чому фоторамка - відмінний подарунок

Для батьків. Близьким людям буде приємно отримати гарну фоторамку з вставленої сімейної фотографією на пам'ять. Доповнити презент можна красиво оформленим поздоровленням.

Як доповнення до основного презенту. До головного подарунку доречно прикласти фоторамку з веселою спільної фотографією.

Прекрасний подарунок до будь-якого свята. Рамка для фотографій - універсальний подарунок, який можна подарувати до будь-якої події. Вона прекрасно підійде як презент до звичайних свят і до більш значущих днях. Якщо подарунок призначений молодятам, то прекрасним вибором буде велика модель c привітаннями. Навіть на ювілей керівника буде доречна фоторамка з фото всього колективу.

Щодо прийнятності за ціною. Є бюджетні і більш дорогі варіанти. Різноманітні стилі. Можна вибрати модель, більш підходящу для жінок або для чоловіків. Наприклад, для чоловіка можна вибрати модель з металу, дерева з мінімальним декором і чіткими гранями. Венге варіант також підійде. Для жінки більше підійде фоторамка в ніжній кольоровій палітрі з флористичним візерунком.

Деяким людям в якості подарунка однієї лише рамки для фотографій може здатися мало. У такому випадку варто передбачити, чим можна доповнити подарунок. Варто звернути увагу на фотоальбоми . Вони також існують в різних кольорах, стилях, цінових категоріях і чудово підійдуть як подарунок до будь-якого свята або події.

 

Подарунковий набір з альбому для фотографій і рамки - чудовий презент для близьких і рідних людей, який безсумнівно порадує і буде гідно оцінений, адже ви даруєте людям спогади.

 

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024