photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 9-19   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені ............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені............................................... АКЦІЯ: Ціни на друк фотографій знижені
 
фото1 фото2

Ціна на друк фото

ціна від
INSTA (10х10)2.90
Polaroid (9х11)3.00
9x93.60
9x132.20
10x152.20
11x152.50
13x184.50
15x204.80
15x214.80
21x309.00

Кадрування фото на мінілабібезкоштовно
Кольорокорекція фото на мінілабібезкоштовно
Кадрування фото вручну1 грн.
Корекція червоних очей2 грн.
Додатковий конверт5 грн.

Валюта UAH

Друк фото Миколаїв онлайн

     Фотографічні знімки - це можливість зберегти яскраві життєві моменти і зберегти їх в пам'яті на тривалий час. Друк фотографій у Миколаїві здійснюється за допомогою професійного обладнання, що дозволяє отримувати високоякісні зображення. На них чітко видно кожен штрих. За допомогою інтернет-мережі можна заощадити час на оформлення замовлення на друк фотографій. Заявку можна залишити на сайті професійної лабораторії «ФОТОрадость», ніколи ще "друк фото Миколаїв" не був таким зручним і близьким до людей, та ще й за найвигіднішими цінами.
 
 

Переваги співпраці з фотолабораторією через інтернет в Миколаєві

 
     Замовникам, яким потрібен друк фото Миколаїв пропонує оперативне та якісне виконання послуги. У спеціалізованій лабораторії встановлені доступні для кожного клієнта цінові тарифи. Відзнятий матеріал, який зберігається на смартфоні, планшеті або ПК, пересилається в нашу копання через інтернет. Послуги професійної фотолабораторії мають багато суттєвих переваг:
 
 
 
  - можливість економії вільного часу замовників;
 
  - гарантія отримання високоякісних фотографій;
 
  - виконання заявок в точно встановлені терміни;
 
  - цінова доступність.
 
 
     Оформляти замовлення на друк фотографій у Миколаєві можна в будь-який час доби, зручний для клієнтів. Для оплати вибирається будь-який комфортний спосіб.
 
 

Особливості оформлення замовлення на друк фотографій онлайн в Миколаєві

 
     Для оформлення замовлення на якісний друк фото в Миколаєві необхідно мати під рукою будь-який електронний гаджет і доступ в інтернет-простір. Готові вироби доставляються клієнтам за допомогою послуг «Нової пошти». При бажанні клієнтів оплату можна проводити при отриманні знімків. Якісний друк фото Миколаїв здійснює на спеціальному професійному обладнанні. При цьому застосовується класичний фотохімічний спосіб. Онлайн сервіс пропонує замовникам цілий ряд додаткових послуг. Співробітниками лабораторії проводиться колірна корекція зображень на фотографіях, регуляція їх яскравості, світлового балансу, контрастності.
 
 
     Популярною серед замовників вважається "лабораторний фотодрук". Онлайн сервіс "ФОТОрадость" пропонує нашим клієнтам якісний професійний друк фотографій фотохімічним способом на професійному папері FUJI, який дає гарантію від вицвітання знімків на 100 років. На світлочутливий папір переносяться яскраві моменти життя людей, зображення друзів і близьких родичів. Завантаження цифрових фотографій на сайт лабораторії і оформлення замовлення займає всього кілька хвилин, а наші якість і ціна приємно здивують.
 
Замовити фотодрук
 
друк фото Миколаїв
 
 
Ми у соціальних мережах
Лідери продажу
Оцінка нашого сервісу фотодруку

Получили очередную партию прекрасных фотографий. Ребята знают толк в своей работе.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Прекрасно выполненный заказ в кратчайший срок. Очень качественная настоящая печать фотографий.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


Очень рада, что вас нашла. Фотографии получились очень яркие с насыщенными цветами. Очень качественная печать, есть с чем сравнивать, ранее некоторые из этих фотографий печатала в другом месте.

...»

Моя оценка - 5
5
, Одесса


ФОТОрадость © 2012-2021