photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Чому варто замовити друк на футболці

В гардеробі кожної людини напевно знайдеться футболка. При цьому ні вік, ні стать, ні соціальний стан, ні статус не мають значення. Найчастіше цей предмет одягу передає частину стилю власника, відображає його погляди на світ.

Творчі особистості, молодь намагаються вибирати незвичайну, оригінальний одяг. Тому фото на футболці для них - прекрасна можливість заявити про себе, виділитися з натовпу.

Послуга задоволена популярна. Однією з причин такої затребуваності є те, що зробивши фотографію на улюбленому одязі, можна отримати оригінальну річ і за розумною ціною. Так, магазини охоче торгують футболками різних фасонів, стилів і кожна людина серед всього цього різноманіття може підібрати те, що сподобається саме йому.

Однак не завжди матеріальне становище дозволяє придбати чергову обновку. І в цій ситуації є прекрасний вихід - нанесення зображення на футболку.

Такий виріб можна також подарувати близькій людині або колезі. Головне підібрати цікаву картинку, яка буде перенесена на матерію, або оригінальні слова. Зображення буде перенесено на білу футболку, це варто враховувати. Важливо, щоб підібрана картинка виглядала гармонійно і красиво. Наочно подивитися як малюнок або напис будуть виглядати на футболці стає можливим завдяки онлайн-конструктору.

Про технологію нанесення зображення

У нас використовується основний метод нанесення - сублімаційний. Він досить популярний і зручний. Зображення наноситься досить швидко і виділяється своєю зносостійкістю. Фарби виходять насиченими, яскравими і не тьмяніють.

Таким же способом можна нанести і логотип, що буде виглядати ефектно і дорого. Прати футболки з нанесеним зображенням можна.

Фотодрук на футболці - необхідна послуга не тільки для звичайних людей, а й для підприємств. Організації використовують футболки з фотодруком для створення корпоративного стилю. Наприклад, менеджери, продавці-консультанти часто носять однакову уніформу. Це справжня жива реклама вашого бізнесу!

Друк на футболках виконується швидко і якісно. Буквально в день оформлення замовлення або на наступну добу готовий виріб із зображенням буде доставлено.

В цій послузі привабливо не тільки якість, яке, безумовно, стоїть на першому місці, але і вартість виконаних робіт.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024