photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Чому футболки з фото популярні

Напевно практично у кожної людини в гардеробі є кілька футболок. Цей предмет одягу універсальний, зручний. Хтось вважає за краще носити футболку будинку, хтось - на навчання або роботу.

Зараз стало можливо замовити "футболка з фото" , тим самим підкресливши власну індивідуальність, стиль і виділитися з натовпу. Можна нанести власний девіз, фотографію коханої людини, кумира, місця. Варіантів безліч.

Футболка - річ не на один день. Її можна носити кожен день тривалий час. Щоб відчувати комфорт і не хвилюватися за якість свого гардероба, не варто економити на власних бажаннях. Зараз футболка з фотографією стала доступною.

Футболка з принтом - річ унікальна, адже такий одяг можуть носити люди різного віку, поглядів, підлог. Ця деталь гардеробу зручна, не обмежує в русі. При грамотному використанні вона допоможе приховати недоліки фігури.

Для того щоб зробити фото на футболці використовують метод сублімації. У підсумку виходить виріб високої якості і за доступною ціною. Зображення ж переноситься максимально точно. Малюнок не опиниться розмитим, не потріскається і не розплавиться. Якщо дотримуватися простих правил по догляду за виробом, його можна буде носити тривалий час. Колір і яскравість збережуться.

Варто відзначити, що замовити таку футболку досить просто. Більш того, можна завантажити бажане фото, яке повинно бути на готовому виробі, і побачити як воно буде виглядати. Завдяки зручному конструктору покупець може задати всі необхідні параметри, завантажити зображення, бажаний текст і миттєво на екрані з'явиться результат. Відразу ж відобразиться вартість готової футболки.

Кому подарувати футболку з принтом

Такий подарунок оцінить кожен, адже подарувати комусь футболку з фотографією - значить особливо відноситься до цієї людини. Були роздуми про те, що ж подарувати, подарунок не вибирався похапцем.

Парні футболки з принтами стають все більш популярними. Такі вироби замовляють закохані, колеги, близькі родичі. Таким простим подарунком можна підкреслити єдність духу, стилю. Він зближує і ріднить.

Як правило, люди намагаються замовити в подарунок принт на футболці до якогось свята. Але не тільки. Таким презентом можна порадувати близької і дорогої людини в будь-який день. Мода на футболки з фото навряд чи коли-небудь пройде.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024