photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

На яку сувенірну продукцію можна нанести зображення

Проблема вибору презенту знайома багатьом. Не хочеться дарувати щось стандартне і незатребувана. Близьких і рідних людей хочеться порадувати чимось оригінальним і незвичайним. Рішення є - виготовлення сувенірної продукції.

Види сувенірів з фото зображенням

Килимок для мишки. Для багатьох людей робоче місце знаходиться за комп'ютером. Килимок для мишки - корисний і необхідний атрибут. Хочеться, щоб і на робочому місці що-небудь радувало очі. Так нехай це буде килимок для мишки, на який можна нанести будь-яку улюблену картинку.

Брелок. Це дуже зручна і корисна річ, якою користуються багато. Як же зручно причепити на брелок ключі і носити їх з собою. А якщо такий брелок прикрасити фотографією рідної людини, він завжди зігріє і підніме настрій.

Наволочка для подушки. Такий презент сподобається і дорослому, і дитині. Вона прикрасить інтер'єр квартири.

Магніт. Традиційні магніти, якими можна прикрасити холодильник, річ звична і зручна, так як допоможе зафіксувати записку. Є люди, які колекціоную подібні сувеніри.

Пазл. Це і головомка, і іграшка, за якою приємно провести час. Подібним розвагою захоплюються не тільки діти, а й дорослі. Уявіть захват, якщо зі шматочків вийде зібрати улюблене зображення або власну фотографію.

Тарілка. Це корисний подарунок і в той же час оригінальний. Його можна використовувати за прямим призначенням, а можна для прикраси житла.

Футболка. Хочеться в своєму гардеробі мати унікальну футболку з власною фотографією, цікавим малюнком або інтригуючою написом? Зараз нанесення зображення на футболки стало можливим.

Кружка. Це практичний і в той же час оригінальний подарунок. Його можна дарувати навіть без приводу, адже така річ незамінна в повсякденному житті. Її можна дарувати як чоловікам, так і жінкам будь-якого віку. І не тільки близьким і рідним людям, фотогуртки можна подарувати навіть колегам.

Фартух. Це необхідна в господарстві річ, яка підкреслить індивідуальність і майстерність шеф-кухаря.

Полотно. Це зображення мистецтва прикрасить інтер'єр квартири, увічнить найважливіший момент у житті. Малюнок завжди здається більш солідним, вишуканим.

Слюнявчик. Дитині дуже сподобається слюнявчик із зображенням улюблених казкових персонажів або з власною фотографією.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024