photoradost mts 099-4172717     photoradost kiyvstar 098-4172717     photoradost life 063-4172717     Пн.-Пт. 10-18   Сб,Нд - вихідний    
Кошик
 
 
 
 

Як вибрати фото для друку на полотні?

Дизайн інтер'єру - поле для творчості та реалізації найсміливіших ідей. Фото на полотні може стати справжньою родзинкою в дизайні кімнати. Як же правильно вибрати зображення для друку, щоб картина виглядала гармонійно і була хорошої якості?

 

Дозвіл

 

 

Щоб друк на полотні в Києві радувала око, зображення не було каламутним, потрібно враховувати цей параметр. Найчастіше вибирають великі або середні полотна для друку, а значить фотографія повинна мати високий дозвіл. Погодьтеся, буде не дуже добре, якщо картинка буде розмитою. Однак багато хто помічає, що за рахунок рельєфності полотна невеликі недоліки якості можуть нівелюватися.

 

 

Рекомендована роздільна здатність для друку якісних знімків - 300 dpi (dots per inch). Особливо важливо це враховувати, коли мова йде про великі полотнах. Мінімальний же показник може бути 150 dpi. Варто зазначити, що для друку на полотні краще вибирати знімки, зроблені професійним фотографом.

 

 

Розмір

При виборі формату друку потрібно спиратися на початкові габарити фотографії. Наприклад, для фотографії 1063x1535 пікселів підходить розмір 9x13 см. Якщо друкувати таку фотографію на форматі 20х30 см, її доведеться розтягувати і виглядати вона буде погано. Для такого розміру підходять знімки 2362х3543 пікселів. Для більшого 30х40 потрібно 3543х4724 пікселів і т.д.

Композиція

Варто вибирати зображення середньої крупності, крупні або макро (а ось дрібні деталі на загальних планах будуть зливатися). Що ж робити, якщо розмір зображення перевищує формат? Можна просто обрізати знімок в редакторі. Однак і тут є нюанси. Не потрібно "обрізати" ступні (якщо людина зображений на повний зріст), частина голови (портрет) і т.д. При вирішенні даного питання вас може проконсультувати співробітник нашої компанії.

Варто відзначити, що ви також можете скористатися правилом золотого перетину, яке перевірено століттями. Схема називається "Сітка Фібоначчі" або "Правило третини". Для її використання вам потрібно розбити зображення на 9 рівних квадратів за допомогою 3 горизонтальних і 3 вертикальних ліній. Там, де вони перетинаються, повинні перебувати головні композиційні деталі. Саме на них дивиться і буде звертати більше уваги.

Ми у соціальних мережах
ФОТОрадость © 2012-2024